Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Nízká cena
  • Prověřená kvalita
  • Česká výroba
15.04.2019

Skvalan - jedna z nejexkluzivnějších látek používaných v kosmetice

SKVALAN

Skvalan je látka s mírně mastnou konzistencí, která je vhodná pro jemnou péči o suchou, a ne příliš pružnou pokožku i problematickou mastnou pleť. Pokožce dodává měkký, hedvábný a nemastný pocit. Rychle se vstřebává a okamžitě hydratuje.

Jedná se o přírodní látku, která se nachází v mazu, ovlivňuje vláčnost a pružnost pokožky a zároveň vytváří ochrannou bariéru, která chrání pokožku před působením bakterií, hub a dalších vnějších faktorů. Když se jeho množství snižuje, kůže ztrácí svou elasticitu. Je jeden z nejexkluzivnějších komponentů používaných v kosmetice.

Pravidelné užívání skvalanu v případě suché pokožky obnovuje její elasticitu, v případě mastné pleti pomáhá znovu získat přirozenou rovnováhu často narušenou jak nadměrným vylučováním mazu, tak silným účinkem vysoušedel pro péči a tento typ pokožky. Nezpůsobuje podráždění a neucpává póry.

POUŽITÍ:

Pro péči o pleť, oční okolí či nehty a vlasy nanášejte malé množství přípravku a dobře zapracujte pomocí konečků prstů na ošetřovanou partii. Může být použito jako příměs do jiných kosmetických přípravků. Nanášejte na odlíčenou pleť 1x denně ideálně na noc.

ÚČINKY A VÝHODY:

https://www.k-beauty.cz/skvalan/


Skvalan - jedna z nejexkluzivnějších látek používaných v kosmetice