Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Nízká cena
  • Prověřená kvalita
  • Česká výroba

Depigmentační krémová maska ​​na noc s α-arbutinem 1%

Apis Depiq Pro System Depigmentační krém- Maska s α-Arbutinem 1% na noc pro péči o pleť, která poskytuje intenzivní depigmentační účinek během noční regenerace.

Obohacený o 1% α-arbutin a komplex až 6 aktivních složek s prokázanými rozjasňujícími vlastnostmi. Účinně blokuje biosyntézu epidermálního melaninu, čímž předchází hyperpigmentaci. Multidimenzionální působení Apis Depiq Pro System Depigmentační krémová maska ​​s α-Arbutinem 1% na noc dodává pleti zářivý vzhled s rozjasněným a rovnoměrným tónem po probuzení.

Indikace : pro všechny typy pleti se sklonem k hormonálním, slunečním a pozánětlivým změnám barvy, ovlivněné fotostárnutím.
Kontraindikace : alergie na kteroukoli složku přípravku.

Objem: 50 ml

Dostupnost: Vyprodáno    

Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Apis Depiq Pro System Depigmentační krém- Maska s α-Arbutinem 1% na noc pro péči o pleť, která poskytuje intenzivní depigmentační účinek během noční regenerace.

Obohacený o 1% α-arbutin a komplex až 6 aktivních složek s prokázanými rozjasňujícími vlastnostmi. Účinně blokuje biosyntézu epidermálního melaninu, čímž předchází hyperpigmentaci. Multidimenzionální působení Apis Depiq Pro System Depigmentační krémová maska ​​s α-Arbutinem 1% na noc dodává pleti zářivý vzhled s rozjasněným a rovnoměrným tónem po probuzení.

Indikace : pro všechny typy pleti se sklonem k hormonálním, slunečním a pozánětlivým změnám barvy, ovlivněné fotostárnutím.
Kontraindikace : alergie na kteroukoli složku přípravku.

Objem: 50 ml

SLOŽENÍ INCI : Aqua, květová voda Citrus Aurantium Amara (hořký pomeranč), glycerin, slunečnicový olej Helianthus Annuus, olej z Persea Gratissima, cetearylalkohol, ceteareth 20, máslo z butyrospermum Parkii, propandiol, αetylbutin-hyaluronát sodný - Kaprylát/Caprát, fenoxyethanol, kaprylylglykol, ubichinon, kyselina tranexamová, kyselina mandlová, niacinamid, kyselina laktobionová, karnosin, nonapeptid-1, glutathion, xanthanová guma, parfém.

ZPŮSOB POUŽITÍ : Naneste krémovou masku rovnoměrně na obličej, krk a dekolt. Nechte přes noc absorbovat.

Dotazy k produktům

Specifikace