Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Nízká cena
  • Prověřená kvalita
  • Česká výroba

Kyseliny hyaluronové

100% čisté kyseliny hyaluronové v několika variantách 

✔️1% (růžová) varianta je nejslabší a používá se na jemnější vrásky a pro 'plošnější' nanášení, není příliš hustá a svým charakterem se dá používat na větší plochy – i na tělo (například při hojení popálenin).

✔️3% (modrá) varianta je účinnější a používá se na hlubší vrásky ve věku cca 40 let* a pro lokální ošetření. Není vhodná pro plošnější nanášení a zapracovává se přímo do oblastí, kde se tvoří vrásky.

✔️5% (zelená) varianta je již velmi vysoká koncentrace, pro kýžený efekt stačí nanášet velmi malé množství přímo na místa s výskytem vrásek a dobře zapracovat poklepáváním prstů – což je velmi důležité. Poté se doporučuje přetřít hydratačním krémem, či pleťovým olejem dle zvyklostí. Užívá se na hlubší vrásky pro uživatelky ve věku okolo 45-55 let*.

✔️7% (fialová) varianta je ještě silnější a účinnější, doporučuje se nanášet opravdu malé množství přímo na místa s výskytem hlubokých vrásek a dobře zapracovat poklepáváním prstů – což je velmi důležité. Poté se doporučuje přetřít hydratačním krémem, či pleťovým olejem dle zvyklostí. Užívá se na hluboké vrásky pro uživatelky „50+“*.

✔️9% (červená) varianta je nejsilnější a nejúčinnější, doporučuje se také nanášet opravdu malé množství přímo na místa s výskytem hlubokých vrásek a dobře zapracovat poklepáváním prstů – což je velmi důležité. Poté se doporučuje přetřít hydratačním krémem, či pleťovým olejem dle zvyklostí. Užívá se na hluboké vrásky pro uživatelky „60+“*.

*Věkové hranice jsou pouze orientační, čili vyšší koncentrace může být samozřejmě užita i v nižším věku.